Juventus – Genoa/ Skuadrat zbresin në fushë me këto formacione, pushon Ronaldo

13/01/2021 21:46

Me fillim nga ora 20:45, Juventusi dhe Genoa ballafaqohen për një vend në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Kjo fazë zhvillohet me vetëm një ndeshje, andaj skuadra që kalon tutje mësohet vetëm pas 90 minutave ose pas vazhdimeve ose penalltive.

Këto janë formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon; Demiral, Dragusin, Chiellini, Bernardeschi; wesley, Arthur, Bentancur, Portanova; Morata, Kulusevski

Genoa: Paleari; Goldaniga, Bani, Dumbravanu; Ghiglione, Lerager, Rovella, Melegoni, Czyborra; Pjaca, Scamacca

Top Channel