E gjitha transparente, ylli televiziv “ngre” temperaturat me videon “hot” (FOTO)

11/01/2021 16:26

Ajo di gjithmonë se si të mbajë aktiv fansat në profilin e saj në “Instagram”. Lauren Goodger poston foto e video mjaft provokuese, herë pas here duke mos i lënë vend as imagjinatës.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet duke bërë “terk”.

Ylli televiziv ka ngritur temperaturat me videon në fjalë, ku shfaqej e veshur me një palë geta shumë transparente që i tregonin më shumë seç duhej.

34-vjeçarja kishte vendosur që flokët t’i mbante të lëshuara, të cilat herë pas here i lëvizte dhe i hidhte në kurriz.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel