“Për’Puthen”/Sindi tregon çfarë ka përjetuar pasi hyri në emision: Kam humbur 7 kg

27/12/2020 16:11

Sindi është një ndër konkurentet më të përfolura dhe më të kritikuara negativisht në “Për’Puthen”.

Sindi tregon se i ka përjetuar keq komentet e ndjekësve pasi deklaroi se ska eksperienca seksuale.

Ishte një sulm indirekt nga komentet, më bëri të ndjej shumë presion”- tregon ajo.

Madje shprehet se disa herë është ndjerë e penduar që tregoi historinë e saj që në fillim. “Ndoshta nuk duhet ta thoja që në fillim”.

Shumë ndjekës e quajtën të gabuar deklaratën e Sindit që kur hyri dhe të tjerë e konsideruan të gënjeshtërt.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel