Përfundon shtëpia e parë në Bubq me donacionin e Bebe Rexhës, këngëtarja: Një pamje kaq e bukur për t’u parë

27/12/2020 13:38

Pas një viti nga tërmeti 26 nëntorit, ka përfunduar shtëpia e parë në Bubq, me fondet e mbledhura nga Bebe Rexha.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila shkruan se tashmë një nga dy shtëpitë që premtoi ka mbaruar në kohë për pushimet e fundivit dhe familja mund ta gëzojë.

Postimi i plotë i Bebe Rexhas:

Shtëpia 1 është bërë! Faleminderit të gjithëve që dhuruan për mbledhjen e fondeve tërmetit në Shqipëri! Faleminderit @ monika.kryemadhi për ndihmën tuaj për ta bërë të mundur këtë! Një pamje kaq e bukur për të parë. Vetëm në kohë për pushime !!! Dashuri për familjen Bubq! Asgjë nuk më përmbush më shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

FOTO GALERI
1/6

Top Channel