“Shiko Kush LUAN”/ Elona Duro ironizon Albana Osmanin: “Vaj lule dielli!”

20/12/2020 17:13

Elona Duro ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së djeshme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Moderatorja u vendos para sfidës “#Tag” ku duhet të vendoste një mbishkrim mbi fotot e personazheve që ka patur bashkëpunim.

Në momentin që para saj u shfaq Albana Osmani, Elona vendosi këto “hashtag”:

“#VajLuleDielli apo #VajUlliri”, shkruajti Duro. Nuk dihet nëse moderatoret kanë ndonjë hatërmbetje, por na la të kuptonim se ishte një ironi ndaj Osmanit nga Elona.

Top Channel