Takimi/ Fatjoni i bën dhuratën e veçantë Melisës për ditëlindje

18/12/2020 18:14

Ditën e sotme në PërPuthen është zhvilluar takimi i radhës mes Melisës dhe Fatjonit.

Fatjoni kishte zgjedhur që ti bëjë një dhuratë Melisës, për ditëlindje. Ai i ka blerë një varëse të cilën Melisa e ka pëlqyer shumë.

Fatjoni: Mora një varëse për ty. Ta gëzosh ditëlindjen.

Melias: Po më dridhen duart. Po më pëlqen shumë. Ato fjalët tek trëndafilat.

Melisa: Ke diçka ti. Me fjalë shpreh tjetër gjë. Me vepra po ti shikosh me detaje tregon tjetër gjë. Nuk ishte xhelozi. Më panë sytë diçka tjetër. Kishte gricje.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel