Eminem i kërkon falje Rihann-ës për përkrahjen e Chris Brown ndaj dhunës së saj

18/12/2020 19:37
Rihanna dhe Eminem

Të gjithë e mbajmë mend ngjarjen që bëri bujë në vitin 2009, ku Chriss Brown dhunoi Rihanna-n një ditë para çmimeve të Grammy.

Asokohe, reperi i njohur Eminem përgatiti një këngë të titulluar “Zeus” e cila nuk u publikua kurrë, ku u mësua se reperi kishte mbajtur anën e Chris Brown.

Por, së fundmi në një prej këngëve të albumit të tij të ri “ Music To Be Murdered By- Side B”, i ka kërkuar falje publike.

“Për mua, për sa kohë unë premtoj të jem i sinqertë/,me gjithë zemër i kërkoj falje Rihanna-s. Për atë këngën, më fal Ri, nuk doja të të shkaktoja hidhërim, megjithëse ishte gabimi im”- është shprehur ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marshall Mathers (@eminem)

Top Channel