Rikthimi i Starovës te Teuta/ Ekipi durrsak renditet i pesti në Superligë me 1 fitore dhe 7 barazime

17/12/2020 19:56

Ekipi durrsak renditet i pesti në Superligë me 1 fitore dhe 7 barazime, ndërkohe qe ne kete situate atje është rikthyer per here te trete Sulejman Starov si drejtor teknik.

Ju ftojmë të ndiqni kronikën e përgatitur nga Endi Tufa.

Top Channel