“Dhimbje e tmerrshme e shpinës”, Ellen DeGener rrëfen shqetësimet pas infektimit me Covid-19

17/12/2020 12:22

Autorja e spektaklit Ellen DeGener Show tregon se nuk ishte në dijeni për dhimbjet e shpinës si një nga shenjat e koronavirusit, por e ka “vuajtur” këtë simptomë.

Ellen ka ndarë një video me ndjekësit në rrjetet sociale ku siguron se ndihet mirë përveç “dhimjes munduese të shpinës”.

62 vjeçarja konfirmoi infektimin me covid javën e kaluar. Shfaqja që prodhonte është zhvilluar pa audiencë në studio dhe me një përzierje të ftuarish të famshëm virtualisht dhe fizikisht që nga fillimi i sezonit të 18-të që nisi në shtator.

Një zëdhënës për kompaninë e prodhimit Telepictures i tha PEOPLE :”Pas njoftimit të Ellen, ne kemi ndaluar prodhimin në Ellen DeGeneres Shoë deri në Janar.

Top Channel