Këngëtari Ledri Vula dhe blogerja Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë.  

Sara ka ndarë shumë momente nga shtatzënia e saj, që nga konfirmimi i shtatzënisë dhe gjinia e bebit.

Pak ditë më parë, çifti postuan disa momente teksa bënin përgatitjet e fundit për vajzën e tyre. ledri publikoi një këngë “Si baba”, dedikuar vajzës.

Ende nuk kanë njoftuar një emër për vajzën.

Burimi: RTV21

FOTO GALERI
1/8

Top Channel