Lajmi i fundit
Lajm i fundit/ Udhëhoqi sulmin në veri të Kosovës, Serbia arreston Milan Radojçiç
Lajmin e konfirmon Ministria e Brendshme serbe, Radojçiç mbahet në paraburgim
Kosova ende nuk ka kërkuar ekstradimin
Mediat serbe shkruajnë se Milan Radojçiç, është ndaluar për 48 orë i akuzuar si organizatori i sulmit terrorist në Banjskë të Zveçanit.

Këngëtari Ledri Vula dhe blogerja Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë.  

Sara ka ndarë shumë momente nga shtatzënia e saj, që nga konfirmimi i shtatzënisë dhe gjinia e bebit.

Pak ditë më parë, çifti postuan disa momente teksa bënin përgatitjet e fundit për vajzën e tyre. ledri publikoi një këngë “Si baba”, dedikuar vajzës.

Ende nuk kanë njoftuar një emër për vajzën.

Burimi: RTV21

FOTO GALERI
1/8

Top Channel