Takimi mes Teas dhe Andit më në fund ndodhi! Ditën e sotme në Për’Puthen po jepet takimi  mes tyre, pas një pauze të gjatë.

Takimi mes tyre nisi në një dyqan që shiten bizhuteri, ku Andi tenton që t’i afrohet Teas duke i fërkuar shpinën, por ajo u largua duke i thënë mos më prek.

Ndërsa diskutimi vazhdoi edhe në studio për pjesën e parë të takimit mes tyre.

“E vetmja gjë që dua të ndryshonte ishte që të mos ishte shumë qejfli. Nuk mu duk e përshtatshme që të më fërkonte shpinën. Ishte e menduar nga ana e Andit dhe nga unë”, tha Tea.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel