Ndërpritet papritmas ndeshja e Ligës së Kampionëve, kjo është arsyeja

08/12/2020 22:58

Është ndërprerë papritmas ndeshja e Ligës së Kampionëve ndërmjet Paris – Saint Germain dhe Basaksehirit.

Të dy ekipet janë larguar nga fusha pasi mësohet se gjyqtari i katërt i ndeshjes ka fyer në baza racore njëri nga lojtarët e bankës rezerve të skuadrës turke.

Ndeshja u anullua dhe nuk dihet se kur do të luhet.

Top Channel