Tirana dhe Partizani, ‘paqe’ pa gola në Air Albania Stadium

04/12/2020 20:04

Tirana dhe Partizani janë ndarë në një barazim pa gola në fushën e ‘Air Albania Stadium’.

Kjo lojë ishte sfilitëse për lojtarët për shkak të fushës jo në parametrat e duhura, ku shpesh herë punëtorët futeshin për të rregulluar barin.

Në këtë ndeshje pati vetëm një rast polemik në fund, kur bardheblutë pretenduan për një faull në zonë ndaj Muçit, por që për arbitrin nuk ishte 11-metërsh.

Top Channel