Hobi i veçantë i Melisës, pas pasimeve me Andin, mban disa herë topin me këmbë

04/12/2020 18:23

Melisa në takimin me Andin ka treguar se një nga hobit e saj është edhe të luaj kalçeto.

Ajo ka treguar që kur ishte më e vogël shkonte vazhdimisht në kalçeto dhe luante me djemtë.

Pasi ky detaj i veçantë u mor vesh në studion e PërPuthen Melisa me Andin ka luajtur se bashku si një çift. Melisa ishte vërtetë e aftë me topin dhe duke hequr takat provoi të mbante disa herë topin me këmbë.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel