‘Dhuratë’ për Atdheun/ Ana nxjerr hudhrën nga një vend që askujt nuk ia priste mendja, plasin të qeshurat në studio

04/12/2020 19:01

Ana dhe Atdheu para se të shfaqej takimi i tyre kanë thënë se kishin shumë emocione.

Ndërkohë ka qenë Ana që i ka bërë një ‘dhuratë’ Atdheut, duke nxjerr një hudhër.

Atdheu e ka pranuar me shumë kënaqësi, madje e ka nuhatur disa herë dhe me shaka ka thënë se  mban aromë shumë të mirë.

Ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme për të parë momentin kur Ana i dhuron hudhrën Atdheut.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel