Superliga e Kosovës rikthehet me një ndeshje interesante

03/12/2020 13:16

Superliga e Kosovës rikthehet sot me një ndeshje interesante në orën 13:00, ndërmjet Dritës dhe Llapit, në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Ndeshja e sotme i takon javës së parë të Superligës, pasi Drita ishte e angazhuar në garat evropiane si kampione e Kosovës.

Drita pas 13 ndeshjeve të zhvilluara renditet në pozitën e dytë në tabelë me 30 pikë, ndërsa Llapi pas 14 ndeshjeve ka 11 pikë në pozitën e parafundit.

Top Channel