Blunt dhe Real 1 i bëjnë DISS nga “Shiko Kush LUAN” Encës dhe Ledri Vulës!

28/11/2020 23:32

Blunt dhe Real 1 ishin të ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën dhe na lane pafjalë në sfidën e Paintball.

Pyetjes “Cilit prej personazheve publikë në tabelë keni për t’ju bërë DISS tani LIVE nga “Shiko Kush LUAN”?” Blunt dhe Real 1 “goditën në fytyrë” këngëtaren e njohur Enca dhe reperin Ledri Vula, me të cilin dyshja kanë patur disa debate.

Blunt teksa gjuajti Encën tregoi se nuk ka asgjë me të përvçse se Real e pëlqen atë, ndërsa ky I fundit “goditi” foton e Ledri Vulës duke mos e komentuar.

Top Channel