Për Majooh Barbeito është gjithmonë momenti i duhur për të marrë rreze dielli dhe për të nxjerrë në pah format bombastike trupore.

Bukuroshja argjentinase di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe publikut ndaj dhe ka postuar në Instagramin e saj disa foto që po bëjnë xhiron e rrjetet dhe portaleve.

Barbeito është nënë e dy fëmijëve dhe është bashkëshorte e Lucas Ocampos.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel