Fotot e papublikuara më parë, Princeshë Diana rrezatuese me bikini, në bordin e një jahti

26/11/2020 10:33

Disa foto të papublikuar amë parë të Princeshë Dianës, janë bërë publike së fundmi, duke treguar edhe njeherë bukurinë saj rrezatuese.

Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.

Princesha e ndjerë duket me flokë të lagur, ndërsa mban një pije në dorë, e  nxirë dhe e relaksuar me bikini shumëngjyrëshe me një këmishë të purpurt të lidhur në bel.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel