Deklarata që shkaktoi reagime: Më pëlqen që femrën time ta gjuajnë të tjerët…

26/11/2020 18:51

Ana surprizoi javën e kaluar me zgjedhjen e saj në takim, ajo vendosi të dilte me Blerimin, djalin që i është bashkuar vetëm së fundmi emisionit të dashurisë.

Dyshja takimin e realizoi në një dyqan veshjesh, ku Ana eksperimentoi me veshje të ndryshme. Blerimi, nisi t’i sugjeronte veshje paksa ekstravagante bukuroshes, duke theksuar se ai nuk është aspak xheloz.

Gjithashtu, teksa bisedonin dhe Ana e pyeti Blerimin në lidhje me të shkuarën e karakterin e tij, djali dha një deklaratë që shkaktoi reagime. Ai tha se ka dëshirë e nuk e ka aspak problem që femrën që do të ketë në krahë të bie pre e shikimeve të djemve.

“Mua më pëlqen që femrën time ta gjuajnë të tjerët, nuk e kam aspak problem”, tha Blerimi.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel