“Je vetëm i imi”, e dashura e ish- banorit të BB xheloze e çmendur

24/11/2020 20:19

Blerta Ligaj, partnerja e ish-banorit të Big Brother Erion Zeqiraj, ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për ecurinë e lidhjes së tyre pas propozimit romantik këtë verë.

Përmes një videomesazhi, Erioni cilësoi xhelozinë si një nga “veset” e Blertës, gjë që u pranua edhe nga kjo e fundit.

E pyetur nga Bieta se pse bëhet xheloze, volejbollistja theksoi se një gjë që është e saj i përket vetëm asaj dhe askujt tjetër

Top Channel