Nëse një vizitë në muze mund të tingëllojë e mërzitshme për disa, ideja e një tufë fosilesh dhe kockash nga epoka e dinozaurëve është totalisht tjetër gjë.

Përgatituni të shihni fosile të disa specieve intriguese..

FOTO GALERI
1/11

Top Channel