“Dream Team”/ Pyetjet e fëmijëve që vunë në siklet Argjira Spancën

22/11/2020 17:30

Aq të dashur e të qeshur, fëmijë që na dëshmojnë se e ardhmja është në duar të sigurta.

Këto janë çapkënët “magjikë” të “Dream Team”. Veç performancave mbresëlënëse në kërcim e këngë, fëmijët spikasin edhe në sfidat e inteligjencës. Konkurset e zgjuarsisë mes tyre, nxjerrin në pah aftësinë e fëmijëve.

Ata puntatën e kësaj të diele, konkurruan në gjëegjëza, ku arritën t’i gjenin shumicat prej tyre. Ndonëse fëmijët u treguan të shkathët në këtë lojë, dy kapitenët e ekipeve, balerini Graciano Tagani dhe moderatorja Argjira Spanca, patën vështirësi në gjetjen e “mistereve të fjalëve”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel