Shiko Kush LUAN/ Ervin Salianji rrëfehet për lidhjet e fshehta dhe zbulon se politikanët mashtrojnë shumë!

21/11/2020 21:56

Ervin Salianji ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Këtë herë Salianjin e pamë në emision si asnjëherë më parë. Ai u vendos në rolin e një burri për shtëpi duke hapur petë, por edhe duke iu përgjigjur pyetjeve pikante në sfidën “Po, jo ndoshta”, ku ai nuk duhet të përgjigjej me këto tre fjalë.

Pyetjes “Thuhet se politikanët mashtrojnë shumë, a mashtron ti?”, Salianji u përgjigj duke thënë: “Mashtrojnë shumë”.

Ndërsa pyetjes: “A ke mbajtur ndonjëherë një lidhje të fshehtë?”, ai u shpreh kështu: “Po, patjetër kam patur!”. Kështu ai humbi pikë gjatë sfidës pasi shpesh here nuk iu përmbajt rregullit të lojës.

Top Channel