Nga tapeti i kuq në përditshmëri/ Si duken këto gra të famshme në një ditë të zakonshme

20/11/2020 12:22

Kurdoherë të kuruara përpara ndriçimit të kamerës, veshur nga stilistët më në zë të botës teksa shkelin përgjatë tapetit të kuq, por si duken në përditshmërinë e tyre disa nga VIP-et më të famshme.

Dikush zgjedh “të ruajë stadin”, e ndërsa një tjetër preferon të shëtisë e palyer dhe e veshur fare thjeshtë.

FOTO GALERI
1/17
Rihanna

Top Channel