Merr fund “ëndrra” europiane për Vllazninë e futbollit të femrave

19/11/2020 16:27

Merr fund “ëndrra” europiane për Vllazninë e futbollit të femrave

Vajzat shkodrane eleminohen në turin e dytë te Uefa Womens Champions League, pasi u munden 0-2 nga skuadra kampione e Bjellorusisë, FCMinsk.

Nga një gol për secilën pjesë shënoi skuadra Bjelloruse teksa Vllaznia vuajti mungesën e disa futbollistëve dhe trajnerit për shkak se rezultuan pozitiv nga covid19.

Top Channel