‘Shpërthen’ Cikalleshi/ I shënon super gol me kokë Bjellorusisë

18/11/2020 16:23

Sokol Cikalleshi ka zhbllokuar shifrat në ‘Air Albania’, duke shënuar një supergol me kokë kundrejt Bjellorusisë.

Ka qenë Memollaj i cili ka krosuar në zonë dhe më pas Cikalleshi ka devijuar topin në rrjetën bjelloruse.

Ndeshja e vlefshme për ligën e Kombeve transmetohet drejtpërdrejt nga platforma DigitAlb, në SuperSport2.

Fitorja eventuale e Shqipërisë në këtë takim do t’ia siguronte kalimin në Ligën B.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel