Cikalleshi në top formë, kuqezinjtë në avantazh të dyfishtë për pak minuta! Ngushtojnë rezultatin bjellorusët

18/11/2020 16:41

Kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh të dyfishtë kundrejt Bjellorusisë.

Pas golit të parë me kokë, Cikalleshi ka ekzekutuar në mënyrë perfekte dhe një 11 metërsh të akorduar në favorin tonë, duke çuar kështu shifrat në 2-0.

Por në minutën e 35 ka qenë Skavysh i cili ka zbritur nga e djathta dhe më një goditje taktike, ka ngushtuar rezultantin në 2-1.

Top Channel