Magji Disney! Si do dukeshin kafshët tona të preferuara, nëse do ishin njerëz…

11/11/2020 10:20
Winnie-the-Pooh

E keni menduar ndonjëherë se si mund të dukej Stitch-i apo Sebastiani nëse do ishin njerëz?

Dikush u përpoq të krijonte një ide dhe rezultati është tepër i këndshëm. Zhytuni në një atmosferë Disney!

FOTO GALERI
1/15
Tantor

Top Channel