Shiko Kush LUAN/ Milaim Zeka e “ngacmoi” në emision, Elita i thotë Gjikos: “Ktheja, ngucja grun’ tani …”

07/11/2020 22:13

Sonte mbrëma në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën ishin të ftuar çiftet më në zë të showbiz-it shqiptar.

Për herë të parë në një dalje televizive “përballen” reperi Gjiko dhe gazetari Milaim Zeka së bashku me partneret e tyre. Reperi ia ndaloi bashkëshortes së tij intervistat me gazetarin Zeka pasi ky i fundit e ngacmoi Elitën në emision.

Për këtë gjë Elita i thotë Gjikos që mos ja ndalojë intervistat me Milaimin, por të përballet me të “live” në “Shiko Kush LUAN” dhe t’ja kthejë në të njëjtën mënyrë e “ngucja grunë”.

Situata u kalua me shaka nga çiftet, pasi Milaimi i tha se ishte një kompliment nga ana e tij ndaj Elitës.

Top Channel