Për këtë “Shën Valentin” në “Shiko Kush LUAN”, autorja Luana Vjollca bën deklaratën e papritur për dashurinë

07/11/2020 21:17

Mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën festohet “Shën Valentini”, një emision dashurie si asnjëherë më parë!

Duke qenë se kjo festë nuk është festuar më parë në emision dhe kjo puntatë ka bërë bashkë çiftet më dashura të showbiz-it.

Shumë dashuri, të qeshura e deklarata të papritura premton puntata e sotme e “Shiko Kush LUAN”, madje edhe autorja e programit, Luana Vjollca ishte gati të bënte një deklaratë dashurie, por dikush e ndaloi.

“Jeni gati për një deklaratë dashurie nga unë sonte?”,- ishte pyetja e Luanës

Ajo ishte Fifi, e cila e pyeti nëse moderatorja ishte vërtet e sigurt për të bërë një deklaratë aq të fuqishme sot dhe kështu Luana nuk zbuloi më shumë.

“Unë doja në fakt, por ma ndërpreve dhe nuk bëre keq!”, përfundon Luana.

Top Channel