“Ia dolëm Joe!” Momenti emocionues kur Kamala Harris telefonon Presidentin e ri të SHBA

07/11/2020 18:43

Fitorja e Joe Biden do të sjellë në Shtëpinë e Bardhë dhe zëvendës presidenten e parë grua mbi të gjitha me ngjyrë dhe nga Azia e Hugut. Ajo do të jetë Kamala Harris.

Së fundmi Kamala ka postuar një video, në momentin që ka marrë vesh rezultatin e zgjedhjeve. Ajo dëgjohet teksa flet me Presidentin e ri të SHBA-ve, Joe Biden.

“Ia dolëm. I a dolëm o Joe! Po bëhesh Presidenti i ardhshëm i SHBA-ve”

 

View this post on Instagram

 

We did it, @JoeBiden.

A post shared by Kamala Harris (@kamalaharris) on

Top Channel