Të sapolindur! 20 fotografi të ëmbla, që do t’ju ndryshojnë ditën…

03/11/2020 10:53

Sima Lipovetsky, një fotografe nga Izraeli ka në fokus pafajësinë e tejskajshme të fëmijëve të porsalindur, që flenë paqësisht.

Përpos veshjeve të këndshme dhe ideve interesante, magjia qëndron te brishtësia e tyre…

 

FOTO GALERI
2/20

Top Channel