“Efekti i Hirushes/ Transformimi “magjik” i këtyre 12 grave nga grimieri i famshëm rus

03/11/2020 14:32

I njohur gjerësisht në Rusi, grimieri Vadim Andreev publikon shpesh fotografi të dukjes së klienteve të tij para dhe pasi artisti i make up-it lëshon mbi portretin e tyre “pak pluhur magjik”.

Të gjithë transformimin e arrirë, Andreev e cilëson si “efekti i Hirushes”.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel