Pas Mevlanit, konkurrentja e re në takim me Fatjonin: Je tepër simpatik dhe…

02/11/2020 19:38

Pas takimit me Mevlanin, Ana, vajza më e re që i është bashkuar emisionit “Për’Puthen”, zgjodhi në takim Fatjonin.

26-vjeçarja e përshkoi djalin si tepër simpatik por edhe dinamik. Me këtë gjë ajo iu referuara situatave kur Fatjoni ka folur me tone të larta. Fatjoni u justifikua duke thënë se kur nuk dëgjohet detyrohet të ngre zërin. Më pas biseda u orientua nga hobet dhe dëshirat e njëri-tjetrit.

Ana: Më pëlqen që je dinamik, pavarësisht se e ekzagjeron ndonjëherë, e ngre shumë zërin, them doli nga vetja Fatjoni.
Fatjoni: Në momentin që flet të hidhen 10 veta, nga vetja do të dalësh ndonjëherë se ka disi presione.
Ana: Unë nuk jam përballur ende me këto situate, por në përgjithësi më dukesh simpatik dhe doja të pyesja nga tatuazhet.
Fatjoni: am 11 tatuazhe. 40% të trupit do të bëj tatuazh.
Ana: Je njeri i programuar? A ke bërë ndonjë plan për vajzat.
Fatjoni: Tatuazhin vetëm me plan mund ta bësh. Unë asnjëherë nuk eci me plane, bëj gjëra të momentit gjithmonë. Ia ke futur pak kot me këtë pjesë. Diçka tjetër që dëshiron të dish për mua?
Ana: Unë kërkoj që mashkulli që do të kem në krahë të jetë i vendosur. Kam vënë re që meshkujt kosovar i kushtojnë rëndësi kujdesit për veten.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel