Familja e pazakontë, njihuni me burrin që ka 5 gra dhe 25 fëmijë (FOTO)

28/10/2020 11:44

Ka çifte nga më të ndryshmet, por ajo e Brady dhe grave të tij i ka lënë të gjithë pa fjalë. Brady Williams jeton me 5 gra dhe familja e tij është në harmoni të plotë.

Burri nga Utah (SHBA) jeton i lumtur dhe i dashuruar me 5 gratë, Paulie, Robyn, Rosemary, Nonie dhe Rhonda.

Ai ka në total 25 fëmijë. Mund të tingëllojë e çuditshme, por zyrtarët besojnë se poligamia në botën perëndimore është më e përhapur se sa mendohet. Përafërsisht vlerësohet se diku nga 50,000 dhe 100,000 njerëz në SHBA e ndjekin atë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel