Dashuria mes miqsh nuk njeh lloj, ngjyrë apo formë dhe mbretëria e kafshëve është prova e gjallë.

Një maçok përkrah një miu, dy kotele që flenë pranë një qenushi dhe një dre e një derrkuc kokë më kokë.

Shfletoni galerinë e çuditshme…

FOTO GALERI
1/24

Top Channel