Thjeshtësia e një miliardereje, kunata e Dua Lipës fotografohet duke qethur kuajt në fermë (FOTO)

26/10/2020 12:36

Është një nga modelet më të njohura në botë, por thjeshtësia e saj është për t’u pasur zili. Bella Hadid ka vendosur që ta kalojë fundjavën në një fermë kuajsh. Ajo ka publikuar pamje të ndryshme nga ferma.

Madje, në një prej fotove, supermodelja shihet duke qethur dy kuaj. Më pas, Bella edhe ka kalëruar, duke treguar pasionin e saj në këtë sport.

Bella është motra e modeles Gigi Hadid dhe modelit Anwar, i cili është edhe i dashuri i këngëtares me prejardhje shqiptare, Dua Lipës.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel