Kush është mashkulli misterioz? Klaudia Pepa merr surprizën romantike për ditëlindje (Video)

26/10/2020 13:19

Balerina bukuroshe shqiptare, Klaudia Pepa festoon sot 28-vjetorin e lindjes..

Në këtë ditë speciale, balerina ka marrë një surprizë shumë të bukur, një dhomë të zbukuruar plot tollumbace në ngjyrë rozë e të bardhë në resortin ku ajo po qëndron. E lumtur, Klaudia e ka ndarë këtë detaj të bukur me ndjekësit e saj në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja merr surpriza romantike, por nuk dihet ende cili është fatlumi që ka rrëmbyer zemrën e Klaudias dhe e bën atë të lumtur.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel