Futbollistja 15 vjeçare/ Ka ardhur nga Kukësi në Tiranë dhe është nxënëse e shkëlqyer

26/10/2020 20:13

Jehona Çoka është një 15 vjeçare nga Kukësi e cila vetëm për shkak të pasionit për futbollin ka lënë vendlindjen për të luajtur në Tiranë.

Në një intervistë për Top Channel ajo tregoi se është një nga nxënëset më të mira në shkollë dhe se ka gjetur një mënyrë se si t’ja dalë si në shkolle ashtu edhe në futboll.

Ndjekim Sidorela Gjonin

Top Channel