“Shiko Kush LUAN”/ Dren Abazi zbulon hapur emrin e artistit shqiptar me të cilin nuk do bashkëpunonte KURRË!

24/10/2020 23:50

Mbrëmjen e sotme i ftuar në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën ishte këngëtari i njohur Dren Abazi.

Këngëtari nuk mund t’i shpëtonte sfidës së fundit “Ndaje ose Haje”, ku pjesëmarrës ishin të gjithë të ftuarit.

Në këtë sfidë të ftuarit dhanë përgjigjet e tyre ndaj pyetjes që u moderua nga “kundërshtarët” e tyre të skuadrës.

“Dren, duam të na thuash emrin e një artisteje apo artisti me të cilin nuk do të bashkëpunoje kurrë?!”, ishte pyetja dedikuar Dren Abazit, e cila u moderua nga Alaudin Hamiti.

Përgjigjja e Abazit ishte emri i këngëtarit Gold AG. Pasi u pyet nga Hamiti se përse kjo zgjedhje Abazi u përgjigj: “Nëse do të më pëlqente do të bëja bashkëpunim.”

Në këtë mënyrë Dren Abazi duket se sapo na konfirmoi se nuk i pëlqen këngëtari Gold AG.

Top Channel