Postoi foton kur ishte 11 vjeç, nuk do ta besoni se si dukej aktori Dwayne Johnson (FOTO)

23/10/2020 10:58

Dwayne ‘The Rock’ Johnson u rrit duke admiruar babanë e tij, legjendën e mundjes, Rocky, i cili u bë kampioni i parë me peshë të rëndë në Georgia.

Dhe që në moshë të hershme, ai dëshironte të hynte në ring dhe të ndiqte hapat e babait të tij deri kur një ditë arriti të bëhej një kampion profesionist i mundjes.

“Në 1983, kur isha 11 vjeç – doja të vishesha si babai im,” shkruan ylli i Hollywood, 48 vjeç, teksa postoi foton në Instagram.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel