Njerëzit fotoshopuan pica në disa skena horrori dhe rezultati është ky!

23/10/2020 14:04

Ka shumë gjëra të përbashkëta merr horrorit dhe picave të ngrohta, të paktën kështu mendojnë disa admirues të këtij ushqimi të shpejtë.

Të lartpërmendurit menduan të fotoshoponin pica përvëluese në gojën e personazheve kinematografikë, teksa këta të fundit janë duke bërtitur përgjatë një skene horrori.

Përpara jush, disa momente tmerruese, të shijshme, ikonike dhe interesante…

FOTO GALERI
1/21

Top Channel