Pas ndarjes nga Natalia, kjo është e dashura e re që i ka vjedhur zemrën Maluma-s (FOTO)

22/10/2020 18:21

Pasi u nda nga modelja Natalia, Maluma është fotografuar në krahët e një tjetër vajze.

Personi i cili ka tërhequr vëmendjen e tij është Susana Gomez një person aspak i njohur në botën e showbizit.

Kolumbiani është fotografuar me atë në rrugët e Los Angeles të veshur të dy matchy-matchy me bluzë me kapuç ku shkruhet edhe “Hawai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Maluma, e kishte kombinuar bluzën me pantallona të shkurtra të verdha dhe një palë atlete portokalli.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel