Ndryshim drastik në trup, do ngelni pa fjalë se çfarë mase është tani Fifi (FOTO)

22/10/2020 16:59

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është komentuar gjatë në mediat online për faktin që ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Për shkak të problemeve që i kanoseshin shëndetit, këngëtarja vendosi që të bënte ndryshim në jetën e saj. Ajo humbi shumë kilogramë dhe tashmë duket tjetër njeri.

Madje, Fifit duket se i pëlqen pamja e re dhe as vetë nuk arrin ta besojë sa shumë ka ndryshuar!

Për shkak të problemeve që i kanoseshin shëndetit, këngëtarja vendosi që të bënte ndryshim në jetën e saj. Ajo humbi shumë kilogramë dhe tashmë duket tjetër njeri.

Madje, Fifit duket se i pëlqen pamja e re dhe as vetë nuk arrin ta besojë sa shumë ka ndryshuar!

Në një video në llogarinë e saj në Instagram, Fifi tregon belin për ndjekësit dhe zbulon se ka shkuar masa S (small).

“Shiheni belin, shiheni, masa S nanusha”, dëgjohet të thotë Fifi tepër e lumtur për ndryshimin e saj.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel