Të shpeshta janë bërë lidhjet mes aktorëve turq me modelet shqiptare, e radhës është kjo mes Burak Deniz dhe Didem Soydan.

Ka disa javë që portalet turke shkruajnë për një lidhje të mundshme mes aktorit të famshëm turk, Burak Deniz dhe modeles me origjinë shqiptare, Didem Soydan.

Ishte vet Burak ai që ka postuar foto në krahët e modelës, duke konfirmuar romancën e re.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel