Të gjithë sytë te modelja bukuroshe, pozoi topless për revistën e famshme (FOTO)

20/10/2020 17:24

Modelja e famshme ruse, Irina Shayk, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me daljen e saj të fundit për “Vogue Czechoslovakia”.

Për kopertinën e revistës, Shayk ka pozuar topless. Ajo e ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” këtë kopertinë, e cila është pëlqyer nga ndjekësit e saj të shumtë.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me hiret dhe format e saj.

Irina u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

Modelja ka qenë qendra e vëmendjes së mediave, pasi i dha fund marrëdhënies së saj 4-vjeçare me Bradley Cooper.

“Eshtë shumë e vështirë të gjej balancën mes të qenit nënë, një femër që punon dhe që mban shtëpinë. Ka ditë që zgjohem dhe them “Oh Zot, nuk di çfarë të bëj! Po rrëzohem!”- rrëfeu modelja më herët.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel