Fotografi “sfilitëse”/ Të luash me perëndimin e diellit! Shkrepje që duan shumë durim

20/10/2020 14:54

Një fotograf kreativ nga India ka arritur të realizojë një sërë fotosh artistike, duke përdorur kështu momentin e perëndimit të diellit.

Sulabh Lamba, 21-vjeç nga Rewari, India, i realizoi fotot në Goliaka, ku ky fotograf i ri ka më shumë se 20 mijë ndjekës në Instagram.

Fotot e tij janë shpërndarë në masë të madhe dhe shumë prej tyre janë bërë virale, se për çfarë bëhet fjalë shikoni fotografitë e publikuara më poshtë. Në shikim të parë ato duken sikur janë edituar me efekte speciale, por në fakt janë të vërteta dhe për t’i realizuar është dashur mund dhe durim.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel