E motra feston ditëlindjen, Rita Ora poston fotot dhe bën urimin e veçantë (FOTO)

20/10/2020 17:45

Motra e Rita Orës, Elena, feston sot ditëlindjen. Këngëtarja me famë botërore është munduar që përmes postimeve në rrjetet sociale, t’i bëjë urimin më të bukur.

Rita ka publikuar në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet me motrën në momentet e tyre më të bukura.

“Gëzuar ditëlindjen shoqja ime më e mirë! Faleminderit që je gjithmonë aty për mua! Jam kaq e lumtur që kemi ndërtuar këtë që kemi bashkë!”- shkruan Rita.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel