“Ishte si të puthesha me vëllain tim”/ Dy aktoret e famshme zbulojnë puthjet më të këqija në set (FOTO)

19/10/2020 16:45

Dy aktoret e famshme, Gwyneth Paltrow dhe Kate Hudson, kanë treguar së fundmi përvojat e tyre në set me disa nga partnerët e famshëm meshkuj. Përveçse që janë dy aktore të Hollywood-it, janë edhe dy mikesha të shkëlqyera.

Me rastin e podcastit të  “Goop di Gwyneth”, dy koleget u argëtuan duke treguar anekdota për partnerët meshkuj në filmat e tyre.

“Sa herë që puthja Matthew McConaughey, dua të thyem, kishte gjithnjë diçka që dilte në rrugë”, tha Hudson. “Kur po putheshim në fund të “All Crazy for Gold”, ishin në oqean dhe patëm një përplasje aeroplani, por ai kishte kërcyer në të gjithë fytyrën!” bëri shaka ajo.

Ndërkohë Gwyneth ka folur për puthjen me kolegun Robert Downey Jr gjatë “Iron Man”. “Me Robert, për shembull, kur u putha isha si “ti po bën shaka me mu”. Ishte si të puthesha me vëllain tim”, ka treguar ajo.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel